КARATISTI USPEŠNO POLOŽILI UČENIČКA ZVANJA

Кarate sekcija u okviru Sportskog saveza opštine Bosilegrad juče, 4.septembra je održala polaganje za učenička karate zvanja u sportskoj sali O.Š.“Georgi Dimitrov“. Ovom prilikom su polagali članovi za veći stepen zvanja i oni koji su bili sprečeni zbog odlaska na drugim aktivnostima.
   Trener sekcije Vladimir Petrović zadovoljan je rezultatom, koji su pokazali takmičari, jer su za kratak vremenski period uspešno ovladali tehnikom, što se i pokazalo na prethodnim takmičenjima.
   Polaganju je prisustvovao predsednik Sportskog saveza Vladica Manasijev koji je posle održanog polaganja podelio diplome sa zvanjima članovima karate sekcije i čestitao svim kandidatima na uspešno položenom ispitu poželevši im učešće na što više takmičenja ,koja će kao i do sada podržati Opština Bosilegrad.
   Za 5(kyu) žuti pojas položili su:
Stoimenov Darijan 2010.god.,
   Za 3(kyu) zeleni pojas položili su:
Simeonov Nikica 2013.god.,
Simeonov Leontina 2009.god.,
   Za I DAN – CRNI POJAS, položili su:
Bojkov Tamara 2001.god.,
Bojkov Aleksandra 2003.god.,