Bosilegradsko sportsko leto 2021 “YU GRUPA” POBEDNIK TURNIRA U MALOM FUDBALU ZA SENIORE

Ekipa „YU GRUPA“ pobednik je turnira u malom fudbalu u kategoriji seniora, koji se održao od 17. do 25. jula u okviru tradicionalne manifestacije „Bosilegradsko sportsko leto 2021“.
Oni su u finalu savladali ekipu „BOLJI ŽIVOT “ rezultatom 4 :2 dok je u utakmici za treće mesto bila bolja ekipa „ KRAIN DOL“, koja je bila uspešnija u izvođenju jedanaesteraca od ekipe “MUŠAMA”.
Za najboljeg igrača proglašen je Damir Veličković (YU Grupa), nagradu za najboljeg strelca dobio je Stefan Manasijev (Yu Grupa) , dok je epitet najboljeg golmana poneo Danijel Novkov (Mušama).
PETLIĆI:
Najbolji igrač – Mihajlo Askov
Najbolji strelac – Marko Kostadinov
Najbolji golman – Luka Rusimov
PIONIRI:
Najbolji igrač – Nikola Stojčev
Najbolji strelac – Nemanja Stamenković
Najbolji golman – Petar Zarev
Stoni tenis – MINI/MLAĐI KADET
1. Dario Andonov
2. Stefan Andonov
3. Andrej Milanov
KADETI
1. Borislav Grigorov
2. Miljan Mitkov
3. Nemanja Vasilev
Pehare, medalje I diplome najboljim ekipama I pojedincima u svim kategorijama u malom fudbalu (petlići, pioniri I seniori) kao I najboljim stonoteniserima (mini/mlađi kadeti I kadeti) uručili su predsednik Sportskog saveza opštine Bosilegrad Vladica Manasijev I zamenik predsednika opštine Stefan Stojkov.
Finansijer turnira je Opština Bosilegrad , a organizator Sportski savez opštine.