EKIPA “PANČO VANILA” POBEDNIK TURNIRA U BASKETU

Juče, 21. avgusta je na sportskom terenu O.Š .“Georgi Dimitrov“ završen turnir u basketu za seniore, koji se održao u okviru tradicionalne manifestacije „Bosilegradsko sportsko leto 2019“.

Pobednik ovogodišnjeg turnira je ekipa „PANČO VANILA “. Oni su u finalu savladali ekipu „Pavlović is back “ sa 21:14 a u borbi za treće mesto, ekipa „Izdpl“ je bila bolja od ekipe “X” sa  rezultatom 21:17.

Za najboljeg igrača turnira proglašen je Nenad Janev, titulu najboljeg poentera poneo je Stojne Vladimirov, a Nebojši Jordanovom je pripao pehar kao najboljem igraču u šutiranju trojki.

Pobednicima turnira na uspehu čestitao je predsednik Sportskog saveza Bosilegrada, Vladica Manasijev, koji je najboljim ekipama I pojedincima uručio pehare i medalje.

Pokrovitelj turnira je Opština Bosilegrad, a organizator košarkaška sekcija SD „Mladost“, uz podršku Sportskog saveza Bosilegrad.