F.K. “MLADOST” ZAVRŠIO SEZONU NA 9.MESTU

U prvenstvenoj utakmici odloženog kola Pčinjske okružne lige, koja se odigrala u nedelju, 1. decembra na domaćem terenu  fudbaleri Mladosti izgubili su  rezultatom 1:3 od ekipe F.К. “Južna pruga” iz Vladičinog Hana.

Gosti su  početnu prednost stekli u 24. minutu  igre preko I.Ljubića(9) I na poluvreme odlaze sa golom prednosti.

U drugom poluvremenu Ljubić još jednim golom povisuje rezultat za svoju ekipu, da bi D.Ivanov u 82. minutu utakmice postigao pogodak za zeleno bele I smanjio prednost gostiju. Međutim, pred sam kraj Ljubić svojim trećim pogotkom postavlja konačan rezultat utakmice.

Sastav ekipe FK „Mladost“:Viktor Jordanov, Goran Stojkov, Damir Veličković, Miroslav Vasev, Darko Dimitrov, Miroslav Georgiev, Darko Trajkov, Stevica Dinov, Stefan Stojkov I Danijel Ivanov.

Rezervni sastav: Dimitar Nikolov, Mihajlo Jojić, Stefan Zlatkov, Nenad Petrov, Boris Čipev, Marko Kostov.

Ekipa FK “Mladost” je ovom odloženom utakmicom završila jesenji deo prvenstva Pčinjske fudbalske lige I nalazi se na 9. Poziciji sa 3 pobede, 7 poraza I nijedne nerešene utakmice.