KARATISTI SD „MLADOST“ USPEŠNO POLOŽILI ZA KARATE ZVANJA

Članovi karate sekcije u okviru Sportskog saveza su u subotu  (28. decembar)  polagali  za učenička karate zvanja.  U sportskoj sali osnovne škole Georgi Dimitrov u Bosilegradu ovom prilikom  je od ukupno 25 članova na polaganju prisustvovalo 16 članova sekcije dok su ostali članovi  bili sprečeni zbog odlaska na drugim aktivnostima.

Trener Vladimir Petrović kaže da je zadovoljan dosadašnjim radom mladih karatista i ostvarenim rezultatima.

„Zahvaljujem se Opštini Bosilegrad na čelo sa predsednikom Vladimirom Zaharijevim  na velikoj podršci našem sportu. Na nama je da se još više trudimo i opravdamo očekivanja“, ističe Petrović.

Na kraju polaganja, diplome sa položenim  zvanjem dodelio je predsednik Sportskog saveza Vladica Manasijev, koji je čestitao svim kandidatima na položenom ispitu i izrazio nadu da će sekcija nastaviti sa još uspešnijim radom, koji će kao i do sada podržati Opština Bosilegrad.

Za 4(kyu) oranž pojas položili su:

Nikolov Marko 2006.god.,

Ivanov Jovana 2009.god.,

Jovanović Mihajlo 2011.god.,

Simeonov Leontina 2011.god.,

Simeonov Nikica, 2013.god.,

Za 3(kyu) zeleni pojas položili su:

Nikolov Miljana  2006.god.,

Dimitrijević Natalija  2005.god.,

Gonev Nemanja  2008.god.,

Za 2 (kyu) plavi pojas položili su:

Jovanović  Sanja 2004.god.,