ODRŽANO KLUPSKO TAKMIČENJE „BOSILEGRAD 2019“

U sportskoj sali Osnovne škole u Bosilegradu prošlog vikenda održan je klupski karate turnir ,,BOSILEGRAD 2019“ u organizaciji karate sekcije Sportskog saveza, a pod pokroviteljstvom opštine. Na ovom turniru učešće je uzelo 24 od 35 članova karate sekcije, 5 takmičara iz karate kluba Crna Trava kao i 4 takmičara iz Vlasotinca.

Takmičenje je održano u katama i borbama, pojedinačno i ekipno (za poletarce, pionire, nade i kadete) sa 52 nastupa. Inače, takmičenje je kontrolnog tipa pred polaganje za zvanja, odnosno  da se vidi koliko se napredovalo u radu. Sportski savez i opština Bosilegrad su obezbedili nagradni fond za sve članove kluba u vidu  diploma i medalja.

Sudijski tim na takmičenju su činili najiskusniji članovi kluba:

Glavni sudija Gorčić Vladimir, pomoćni Sara Tošev i Viktorija Mladenov, a kontrolor takmičenja Vladimir Petrović.

Predsednik  Sportskog saveza Vladica Manasijev je pozdravio sve takmičare, poželeo dobrodošlicu i prijatan boravak u našoj opštini i što bolji plasman na takmičenju, a ujedno i uručio medalje i diplome najuspešnijim takmičarima.

Plasman po kategorijama, kate ekipno:

Kate ekipno 2012/2011 M

  1. prvo mesto : Kocic Ognjen, Mitic Nikola, Filipovic Jovana,
  2. drugo mesto: Simeonov Nikica, Simeonov Leontina, Jovanović Mihajlo,
  3. trece mesto: Jovašević Božidar, Jovašević Pavle, Djordjevic Filip.

Kate ekipno 2010/2008 M

  1. prvo mesto: Gonev Nemanja, Stamenov Valeri, Jovanovic Mihajlo,
  2. drugo mesto: Jovašević Božidar, Jovašević Pavle, Djordjevic Filip.

Kate ekipno 2005/2004 Z

  1. prvo mesto: Tosev Sara, Ivanov Ivana, Mladenov Viktorija ,
  2. drugo mesto: Jovanovic Sanja, Ivanov Ivana, Ivanov Jelena,
  3. trece mesto: Nikolov Miljana, Dimitrijevic Natalija, Ivanov Martina.

U katama pojedinačno plasman

  1. M
  2. Jovašević Pavle
  3. Simeonov Nikica
  4. M
  5. Mitic Nikola
  6. Jovanovic MIhajlo

2010/2009. M

  1. Jovasevic Bozidar
  2. Kocic Ognjen
  3. M
  4. Gonev Nemanja
  5. Stamenov Valeri
  6. Djordjevic Filip
  7. Ž
  8. Nikolov Miljana

2003  Ž

  1. Milosevic Tamara
  2. Ž
  3. Jovanovic Sanja
  4. Ivanov Ivana
  5. Ž
  6. Tosev Sara
  7. Ivanov Martina
  8. Ivanov Ivana

2013/2011 M/Z

  1. Simeonov Leontina
  2. Simeonov Nikica
  3. Filipovic Jovana
  4. Ž
  5. Ivanov Jovana

2005./2006. Ž

  1. Tosev Sara
  2. Mladenov Viktorija
  3. Ž
  4. Janackov Milica

2013/2011 M/Z

  1. Gorčić Vladimir
  2. Rajković Đorđe

U borbama pojedinačno plasman

  1. M
  2. Jovašević Pavle
  3. Jovanovic Mihajlo

2010./2012. M

  1. Jovašević Bozidar
  2. Jovasevic Pavle

2004./2006. Ž

  1. Jovanovic Sanja
  2. Nikolov Miljana
  3. Ž
  4. Tosev Sara
  5. Dimitrijevic Natalija
  6. M
  7. Djordjevic Filip

2004./2006. Ž

  1. Ivanov Martina
  2. Nikolov Miljana
  3. Ž
  4. Ivanov Jovana
  5. Filipovic Jovana

2005./2006. Ž

  1. Ivanov Ivana
  2. Nikolov Miljana
  3. Mladenov Viktorija

2005./2004. Ž

  1. Ivanov Ivana
  2. Ivanov Martina

2002./2000  M

  1. Gorčić Vladimir
  2. Rajković Đorđe

Takmičenje fer i korektno kao i suđenje na nivou izjavio trener sekcije Petrović Vladimir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*