Pčinjska okružna liga FK ”MLADOST” – FK “MINERALAC” 1 : 2 Fudbaleri Mladosti porazom završili prolećni deo prvenstva

U poslednjem 22. kolu Pčinjske okružne lige, koje je odigrano u nedelju 6. juna na stadionu Peskara, ekipa Mladosti poražena je sa 1:2(0:1) od ekipe „Mineralac “ iz Vranjske Banje.

Početnu prednost gostujuća ekipa je stekla na početku igre,  da bi rezultat do kraja prvog poluvremena ostao nepromenjen.

U drugom delu igre u 70. minutu N.Jordanov postiže pogodak u korist domaćina I izjednačava. Međutim, gosti ubrzo ponovo dolaze do vođstva još jednim pogotkom, kojim se postavlja I konačan rezultat utakmice.

FK “Mladost” na kraju prolećnog  dela prvenstva zauzima 8.mesto na tabeli sa 19 osvojenih bodova.