Pčinjska okružna liga MLADOST – LUGINA 1 : 3

Fudbaleri  Mladosti  izgubili  su u nedelju, 24.novembra na domaćem terenu od ekipe F.K .”Lugina” iz Preševa rezultatom 1:3  u prvenstvenoj utakmici 13. kola Pčinjske okružne lige.

Gosti su početnu prednost stekli u 30. minutu igre preko F.Sinanija (7) I na poluvreme odlaze sa golom prednosti.

U drugom poluvremenu N.Jakupi(6) povisuje rezultat za Luginu, da bi ubrzo, u 58.minutu M.Jojić(9) postigao pogodak za Mladost I smanjio prednost gostiju. Međutim, pred kraj utakmice Zulfiji (11) još jednim golom  postavlja konačan rezultat i dovodi Luginu do pobede.

Ekipa F.K. “Mladost” je igrala u sastavu: V. Jordanov, I.Ivanov, M.Askov,  D.Veličković, A.Tasev, D.Dimitrov, A.Dinov, N. Jordanov, M.Jojić, S.Stojkov i S. Zlatkov.

Rezervni sastav: D.Nikolov, S.Dinov, D. Ivanov,N.Petrov, A.Zaharijev, B.Čipev I D.Trajkov.

U odloženom  kolu u nedelju, 1.decembra Mladost dočekuje F.K.”Južna pruga” iz Vladičinog Hana. Utakmica će se odigrati na stadionu Peskara sa početkom u 13:00 č.