Pčinjska okružna liga „MLADOST” – “SUVOJNICA” 2 : 3

Fudbaleri  Mladosti  izgubili  su u nedelju, 4.oktobra na domaćem terenu od ekipe F.K .”Suvojnica” iz Belog polja rezultatom  2:3  u prvenstvenoj utakmici  drugog kola Pčinjske okružne lige.

Zeleno-beli  su početnu prednost stekli u 18. minutu igre preko S.Zlatkova I na poluvreme odlaze sa golom prednosti.

U drugom poluvremenu, posle samo nekoliko minuta igre A.Radoičić izjednačava pogotkom iz kaznenog udarca. Međutim u 62. Minutu  L.Stojčić postiže gol I  dovodi  Suvojnicu do vođstva, da bi ubrzo pogotkom D.Trajkova u korist domaćina, ponovo  došlo do izjednačenja. Konačan rezultat u 73.minutu igre postavlja D.Veličković autogolom I gostujuća ekipa dolazi do pobede.

Sastav ekipe FK „Mladost“: V.Jordanov,  A.Dinov, D.Veličković, G.Stojkov, A.Zaharijev, M.Kostov, A.tasev, D.Dimitrov, , N.Jordanov, D.Trajkov, N.Jordanov  I  S.Zlatkov.

Rezervni sastav: D.Nikolov, D.Ivanov, M.georgiev, M.Jojić, N.Petrov, M.Askov I S.Dinov.

U sledećem redovnom kolu u nedelju 11. Oktobra , F.K.”Mladost” gostuje ekipi “Lugina” u Preševu.