Pčinjska okružna liga PAVLOVAC–MLADOST 2:1

U prvenstvenoj utakmici dvanaestog  kola Pčinjske okružne lige, koja se odigrala u nedelju, 17.novembra u Vranju, fudbaleri Mladosti izgubili su  rezultatom 2:1 od ekipe FК “Pavlovac”.

Prvo poluvreme utakmice je proteklo bez golova. U drugom delu igre domaćin je preuzeo inicijativu i u 54.minutu Tomić(3) postiže pogodak I dovodi Pavlovac do vođstva, da bi nakon nekoliko minuta još jednim golom Radojević(6) povisio rezultat. Međutim, Dinov(3) pogotkom u 79.minutu smanjuje prednost domaćina I postavlja konačan rezultat utakmice

Sastav ekipe FK „Mladost“:Aleksandar Tasev, Marko Askov, Aleksandar Dinov, Mihajlo Jojić, Marko Kostov, Darko Dimitrov, Damir Veličković, Darko Trajkov, Stefan Stojkov, Dragan Đokić I Stevica Dinov.

U sledećem trinaestom  kolu F.K. Mladost dočekuje ekipu “Lugina” iz Bujanovca.Utakmica će se odigrati  24. novembra (nedelja) u 13 :00 časova na stadionu Peskara.