PIONIRI FK “MLADOST” NASTAVLJAJU NIZ POBEDA

Ekipa pionira FK”Mladost” pobedila je u subotu, 16.novembra u gostima ekipu FK “Levosoje” u Bujanovcu,rezultatom 3:1 u šestom redovnom kolu Lige pionira – Fudbalskog saveza Pčinjskog okruga.

Početnu prednost u prvom poluvremenu,u 3.minutu igre stekao je domaćin preko A.Jovića(10),da bi ubrzo V.Mitrev(5) izjednačio I do kraja poluvremena rezultat ostaje nerešen 1:1.

U drugom poluvremenu pogotcima u 46.i 50.minutu Velinov(15) I Tasev(11) dovode Mladost do ubedljive pobede.

Pioniri FK “Mladost” su igrali u sledećem sastavu: Andrija Ivanov,Denis Jordanov, Miljan Anastasov, Stefan Tošev, Stefan Stojanov, Nikola Stojčev, Andrija Stoilkov, Denis Milanov, Miljan cekov, Vladan Mitrev I Aleksandar Tasev.

Rezerve: Igor Jordanov, Dejan Stojanov, MarioVelinov I Mihajlo Vasilev.

Nakon 6 odigranih  kola, pioniri F.K. “Mladost”  su I dalje prvi na tabeli sa 12 osvojenih bodova. U narednom redovnom kolu, 23.novembra(subota) Mladost dočekuje FK”Južna pruga” na stadionu Peskara sa početkom u 13:00 časova.