STK “MLADOST” PORAŽEN OD STK “BELO POLJE”

U osmom kolu Kvalitetne A lige Stonoteniskog saveza centralne Srbije u subotu, 23. novembra  stonoteniseri „Mladosti “ zabeležili su poraz na domaćem terenu od ekipe STK “Belo polje” iz  Surdulice rezultatom 4:2 u setovima.

Luka Nikolov je u prvom mecu pri rezultatu 2 :2 u setovima imao vođstvo od 8:5 koje  nije uspeo da sačuva, Milosevic ga je preokrenuo i resio meč u svoju korist sa 11:9. Potom je Luka  očekivano savladao neugodnog Avramovica sa 3:2.

Nikola Zaharijev je dobio Divića sa 3:2, a potom izgubio od Milosevića sa 3:0. Stojimenov nije uspeo da se izbori sa Avramovićem i Divićem i izgubio 3:0 u poslednjem odlučujućem meču i izbori dubl meč za svoju ekipu.