Stoni tenis: „MLADOST“ – „BOR 2“ 4 : 1 „KNJAŽEVAC“ – „MLADOST“ 4 : 0

U 20. I 21. kolu Kvalitetne lige A Stonoteniskog saveza centralne Srbije stonoteniseri  “Mladosti” odigrali su minulog vikenda dva meča i zabeležili jednu pobedu i jedan poraz. Oni su na domaćem terenu u Bosilegradu pobedili ekipu “ Bor 2” iz Bora rezultatom  4:1, da bi u drugom meču na gostovanju u Knjaževcu od istoimenog protivnika  izgubili sa 4:0.

Trener  “Mladosti” Nikola Taleski je pohvalio igru svojih igrača koji su još jednom potvrdili izvrsnu formu i dobru atmosferu u ekipi istakavši da je ekipa vratila pobednički duh i da se bori za svaki poen.

Nakon ovog kola “Mladost” zauzima 7. mesto na prvenstvenoj lestvici sa 24. osvojena boda. U poslednjem  22. kolu Kvalitentne lige A Stonoteniskog saveza centralne Srbije “Mladost” gostuje ekipi „Caribrod“ idućeg vikenda (nedelja, 23.maj).