VETERANI A.К. „MLADOST“ USPEŠNI NA BALКANSКOM PRVENSTVU U ALBANIJI

Veterani Atletskog kluba „Mladost“ iz Bosilegrada u okviru Sportskog saveza, uz finansijsku podršku opštine Bosilegrad učestvovali su na 30. Blakanskom prvenstvu za veterane u atletici, koje se ove godine održalo od 17. do 19. septembra u gradu Korča, Albanija.
   Učešće je uzelo petoro naših atletičara u konkurenciji od oko 700 takmičara iz devet zemalja . U pojedinačnoj konkurenciji po disciplinama medalje su osvojili:
• Jordan Grigorov – bronza /brzo hodanje na 500m/
• Stefan Radovanov – srebro /trka na 3000m sa preprekama/
Nenad Georgijev je bio 4. u brzom hodanju na 5000m, Miroslav Georgiev je zauzeo peto mesto u troskoku I Blaža Vojinović osmo mesto, takođe u troskoku.
    Naši veterani članovi AK “Mladost”, koji na Balkanskom prvenstvu učestvuju od 2006. Godine, izrazili su zadovoljstvo osvojenim rezultatima kao I organizacijom I kompletnom finansijskom podrškom od strane Sportskog saveza opštine Bosilegrad.